logo

Cisco si na public relations vybralo Madison PA

Novým dodavatelem služeb public relations společnosti Cisco se stala agentura Madison Public Affairs. Pro Cisco bude zajišťovat zejména služby strategického poradenství a vztahů s médii. S podporou nové agentury chce Cisco změnit vnímání svého jména u odborné i laické veřejnosti. Chce také upozornit na to, že má řešení i pro malé a střední firmy.

"Naším cílem je v průběhu následujících let posunout vnímání společnosti Cisco z výrobce síťových prvků na společnost, jejíž řešení umožňují institucím, firmám i lidem rychleji a efektivněji komunikovat. Proto jsme hledali agenturu, která má zkušenosti nejen z oboru informačních technologií, ale i z dalších oblastí," řekl Juraj Rakovský, Business Development & Marketing Manager společnosti Cisco Systems ČR.

Cisco je největším světovým poskytovatelem řešení v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti drátových a bezdrátových sítí. Mezi řešení společnosti patří například nástroje pro týmovou spolupráci a obchodní jednání na dálku typu TelePresence nebo WebEx, kompletní řešení pro firemní komunikace, zařízení a aplikace pro multimédia, datové sklady a řada dalších. Prostřednictvím divize Linksys nabízí i produkty určené pro domácnosti.

V současné době Cisco zaměstnává po celém světě více než 63 tisíc lidí. Za poslední fiskální rok společnost dosáhla čistého prodeje ve výši 34,9 miliard dolarů, tedy asi 625 miliard korun. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

Článek ze dne 7. prosince 2007 - pátek

Další články od CISCO SYSTEMS s.r.o.