logo

Jan Čornej, nový technický ředitel GTS Novera

Jan Čornej, dosavadní ředitel úseku celofiremních projektů se stal novým ředitelem technické divize celonárodního telekomunikačního operátora GTS Novera.

Jan Čornej působí ve společnosti GTS Novera již devět let a během tohoto období zastával řadu funkcí. Pracoval jako systémový analytik, produktový manažer, projektový manažer a naposledy jako ředitel úseku celofiremních projektů. V nové pozici nahrazuje Tomáše Budníka, který ze společnosti odešel.

"V naší společnosti je pozice technického ředitele jednou z nejdůležitějších. Vedle zodpovědnosti za technologický rozvoj a provoz naší infrastruktury v České republice, hraje technický ředitel významnou roli také v rámci mateřské skupiny GTS CE, ve které je GTS Novera jako největší člen skupiny centrem řady nadnárodních aktivit. Proto jsme uvolněnou pozici chtěli obsadit co nejrychleji," řekl Stuart Evers, generální ředitel společnosti GTS NOVERA a.s., a dodal : "Jsme věrni naší strategii kariérních postupů v rámci společnosti a tak jsme vhodného kandidáta hledali již tradičně uvnitř firmy. Jan splňuje veškeré požadavky k výkonu této funkce a k nezbytným manažerských dovednostem a technickým znalostem navíc přináší obrovský energetický a motivační potenciál."

"Mým úkolem v oblasti mezinárodním spolupráce je pokračovat v procesu technologické unifikace GTS Novery s ostatními společnostmi skupiny GTS CE. Na českém telekomunikačním trhu se pak budu usilovat o další modernizaci naší páteřní sítě a zvýšení počtu přístupových bodů pro naše firemní zákazníky," vyzdvihl své hlavní strategické cíle Jan Čornej, nový ředitel technické divize společnosti GTS Novera.

Jan Čornej se narodil v Praze v roce 1977. Vystudoval Hospodářskou fakultu Technické univerzity v Liberci, obor Manažerská informatika. Ve společnosti GTS Novera pracuje od roku 2000 a během tohoto období zastával řadu funkcí.

Pracoval jako systémový analytik, produktový manažer, projektový manažer a naposledy jako ředitel úseku celofiremních projektů. Jan je ženatý a se s svou manželkou se těší z třítýdenní dcery.

Mezi jeho mimopracovní zájmy patří především rodina. Jeho oblíbenými sporty je wakeboarding a cyklistika. V zimě rád jezdí na lyžích a snowboardu.

Další články k tématům - GTS - ředitel - Jan Čornej - Tomáš Budník - Stuart Evers

Článek ze dne 21. srpna 2009 - pátek

Další články od GTS Czech s.r.o.