logo

Nabídka internetu od GTS Novera

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera představila inovovanou nabídku pro nové zákazníky svého internetového připojení Novera DSL. Dosavadní čtyři rychlostní profily jsou nyní nahrazeny dvěma novými o rychlostech až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s bez navýšení cenových tarifů.

Nová rychlostní profily odpovídají doposud používaným cenám za připojení o rychlostech 2 Mbit/s a 4 Mbit/s, tedy 395 Kč respektive 595 Kč měsíčně bez DPH. Za zřízení služby Novera DSL zaplatí zákazník pouhou 1 Kč. Navýšení rychlostí se zároveň týká i balíčků Novera komplet pro, Novera komplet office a Novera duo expres, které kombinují připojení k internetu s hlasovými službami.

"Navýšení rychlostí ADSL v nové nabídce promítáme i do našich produktů kombinujících internetové připojení s hlasovým voláním. Ty jsou vhodným řešením pro firmy, podnikatele i živnostníky, kterým kromě rychlejší konektivity nabízejí množstevní slevy na telefonní provoz a umožňují tak snižovat provozní náklady,“ řekl Pavel Brabenec, ředitel divize produktů a projektového řízení společnosti GTS Novera.

Novera DSL – internet bez limitů

Od pondělka dne jsou v nabídce pouze dvě rychlostní varianty internetového připojení Novera DSL, obě bez datových limitů. Za základní verzi služby Novera DSL Fun s agregací 1:50 o rychlosti až 8192/512 kbit/s zaplatí zákazník 395 Kč měsíčně, za rychlost až 16384/768 kbit/s pak 595 Kč. Profesionální varianta služby Novera DSL Profi s agregací pouhých 1:20 vyjde zákazníka na 995 Kč, respektive 1695 Kč měsíčně v závislosti na zvolené přenosové rychlosti. Za zřízení služby Novera DSL zaplatí zákazník pouhou 1 Kč. Nabídka platí bez ohledu na délku uzavřeného kontraktu pro všechny nové zákazníky, kteří si službu objednají do konce tohoto roku. Pokud se uživatel zaváže k využívání služby na delší dobu, může si navíc vybrat z nabídky několika modemů za výhodnou cenu - až za 1 Kč.

Kombinace vysokorychlostního internetu a volání – ideální balíček pro firmy všech velikostí

Úprava přenosových rychlostí se vedle základní služby internetového připojení, služby Novera DSL, týká i služeb Novera komplet pro, Novera komplet office a Novera duo expres. Ty představují výhodnou kombinaci vysokorychlostního připojení k internetu a volání. V souvislosti se změnou rychlostních profilů byla pro všechny tyto služby představena i nová akční nabídka platná do 31. ledna 2009.

Pro nejmenší firmy, živnostníky a domácí kanceláře je určena služba Novera duo expres. Ta nyní nabízí již pouze dvě rychlostní varianty až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s s agregací 1:40. V rámci akční nabídky může zákazník získat aktivaci za 1 Kč a k tomu modem nebo přenesení čísla opět za 1 Kč. Ke každé nové objednávce je navíc bezdrátový telefon Sencor STC 300 zdarma. Novinkou je zavedení množstevních slev. Již při vyčerpání objemu volání v hodnotě 600 Kč má zákazník nulový paušál za používání pevné linky.

Služba Novera komplet office, která standardně nabízí slevy na paušál dle objemu telefonního provozu, je určena pro malé a střední firmy. Noví zákazníci si mohou vybrat opět ze dvou rychlostních variant až 8 Mbit/s a až 16 Mbit/s s agregací 1:40. Dále mají na výběr čtyři rychlosti s nízkou agregací 1:8 – 4 Mbit/s, 8 Mbit/s, 10 Mbit/s a 12 Mbit/s. V rámci akční nabídky si může zákazník pořídit službu s připojením o rychlosti 8 Mbit/s za cenu 4 Mbit/s a 12 Mbit/s za cenu 10 Mbit/s – obojí platí pro agregaci 1:8. Aktivace, instalace technikem, modem a přenesení čísla je při využití akční nabídky po 1 Kč.

Individuální telekomunikační řešení Novera komplet pro je určeno pro střední a velké firmy. Díky širokým možnostem konfigurace umožňuje vytvořit řešení pro připojení telefonní pobočkové ústředny a počítačové sítě podle konkrétních potřeb zákazníka. Struktura nabízených rychlostních profilů připojení k internetu odpovídá službě Novera komplet office. Stejná je v rámci akční nabídky i cena za aktivaci, instalaci technikem, modem, a přenesení čísla - vše je po 1 Kč.

Článek ze dne 2. září 2008 - úterý

Další články od GTS Czech s.r.o.

GTS Novera připojí k internetu portál předsednictví České republiky v Radě Evropské unie

Novera lambda pro vysokorychlostní přenos dat

Web GTS Novera bodoval v žebříčku WebTop100

Radim Chudárek ne nový ředitel obchodního úseku pro korporátní zákazníky GTS Novera

Výsledky GTS Novera v prvním pololetí

Petr Možíš se stal obchodním ředitelem společnosti GTS Novera

Nabídka internetu od GTS Novera

Novým technickým ředitelem telekomunikační skupiny GTS CE se stal Ignacio Irurita

GTS Novera poskytne v rámci projektu KIVS hlasové a datové služby 29 subjektům státní správy

GTS Novera od září výrazně zrychlí internetové připojení

GTS Novera zajišťuje hlasové služby a internetové připojení pro město Kladno

Štěpánka Hanušová se stala ředitelkou nákupu skupiny GTS CE

GTS Novera získala certifikát ochrany životního prostředí

Milan Rusnák odchází z pozice generálního ředitele GTS Novera, ve funkci jej nahradí Stuart Evers

První rok provozu metropolitní sítě v Uherském Brodě

GTS Novera snížuje ceny svých služeb kombinujících připojení k internetu a volání

Internet od GTS Novera

Rozšiřování služeb i působnosti

GTS Novera mění Ceník veřejně dostupné telefonní služby

Prodej skupiny GTS Central Europe je ukončen, skupina GTS CE patří konsorciu investičních fondů

GTS Novera získala ocenění Firma kraje

GTS Novera získala Zlatý středník za nejlepší firemní web

Telekomunikační síť na Bílovecku je Komunikačním projektem roku

GTS Novera v roce 2007 má nejlepší hospodářské výsledky v historii společnosti

GTS Novera ruší od dubna všechny datové limity

GTS Novera inovovala svůj web

Ředitelem nové divize projektového řízení společnosti GTS Novera se stal Pavel Brabenec

Peter Broster se stal finančním ředitelem společnosti GTS Novera

Novera modré číslo ze zahraničí

Nová služba Novera komplet

GTS Novera připravila komplexní řešení pro Karlovy Vary

Zákazníci GTS Novera mohou chatovat se svým operátorem

Dvojitá akční nabídka Novera duo expres

Akční nabídka Novera DSL prodloužena do konce ledna