logo

Nová služba Novera komplet

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera do své nabídky zařadil novou službu Novera komplet pro. Ta kombinuje standardní telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu bez omezení a je určena pro střední a velké firmy.

Díky širokým možnostem konfigurace umožňuje vytvořit řešení pro připojení telefonní pobočkové ústředny a počítačové sítě podle konkrétních potřeb zákazníka.

"Novera komplet pro vyplňuje mezeru na telekomunikačním trhu, kde jsou zákazníci obvykle postaveni před dilema - buď si mohou vybrat standardizovanou službu, jejímž parametrům se ale musí do jisté míry přizpůsobit, nebo se rozhodnou pro specializované řešení na míru, které je složitější a finančně náročnější. Novera komplet pro kombinuje výhody obou přístupů – zákazník získá standardizovaný produkt, který je ale široce přizpůsobitelný podle parametrů jeho pobočkové ústředny a nároků na internetové připojení. Pro řadu konfigurací je navíc cena celého řešení včetně internetu nižší než běžný paušál za samostatné telefonní linky," říká Miloš Mastník, ředitel divize strategie a produktů společnosti GTS Novera.

Komplexní řešení na míru

Služba Novera komplet pro zahrnuje celou řadu konfigurací jak pro hlasovou, tak pro internetovou část služby. S ohledem na konkrétní potřeby daného zákazníka je mu na míru navrhnuto odpovídající řešení. Střední a velké firmy, kterým je služba určena, tak získají možnost připojení pobočkové ústředny se stovkou telefonů, nebo přímého zapojení osmi a více jednotlivých telefonů a faxů. Jednoduché je i pevné připojení celé počítačové sítě, nebo jen jednoho počítače k internetu.

Akční nabídka - 4 Mbit/s za cenu 2 Mbit/s, zřízení služby a přenesení čísel za 1 Kč

GTS Novera bude u služby Novera komplet pro uplatňovat jak vysoce individuální přístup k zákazníkovi s možností realizace nadstandardních řešení a speciálních technických požadavků, tak i prodej standardizovaných řešení v rámci akčních nabídek. Aktuální akční nabídka zahrnuje například zřízení služby a přenesení čísel od původního operátora po 1 Kč, internetové připojení o rychlosti 4 Mbit/s za cenu 2 Mbit/s a dynamické objemové slevy na paušál celého řešení v závislosti na aktuálním objemu hlasového provozu zákazníka.

Rychlé připojení bez omezení

Vysokorychlostní připojení k internetu, které je součástí balíčku Novera komplet pro, je postaveno s důrazem na potřeby firemních zákazníků. V nabídce jsou rychlostní profily 2048/384 kbit/s, 4096/512 kbit/s, 6144/512 kbit/s a 8192/512 kbit/s. Velmi nízká agregace 1:8 garantuje vysokou přenosovou rychlost po celý den. Služba zahrnuje neomezený objem přenesených dat a neuplatňují se tak žádné datové limity ani tzv. Fair user policy (FUP).

Na sobě nezávislé vedení – hlas, internet a zabezpečovací systém

Služba je poskytována na technologii zpřístupněných metalických vedení (LLU). Pro realizaci služby jsou vždy využita dvě zpřístupněná metalická vedení – jedno pro hlasovou část služby a druhé pro připojení k internetu s možností jedné nezávislé přímé analogové linky. Ta je vhodná například pro připojení elektronického zabezpečovacího systému. Hlasová a internetová část balíčku jsou tak zcela oddělené a vzájemně nezávislé. Využít lze dvou stávajících linek, které se připojí k síti GTS Novera, nebo se zřídí nové.

Různé varianty telefonních linek

Telefonní služby Novera komplet pro využívají standardní telefonní technologii TDM zaručující nejvyšší kvalitu přenosu hlasu. Pro připojení moderní telefonní pobočkové ústředny je možné zvolit linky ISDN PRI nebo E1 CAS se 30 hovorovými kanály, případně nákladově efektivní variantu ISDN PRI s 10 nebo 15 aktivními hovorovými kanály. Pro menší ústředny nebo jednotlivé digitální či analogové telefonní přístroje poskytuje balíček standardní telefonní linky ISDN BRI (ISDN2). Linky nabízejí velké množství doplňkových funkcí jako je například přesměrování hovorů, konference či zamezení odchozích volání. Telefonní čísla je samozřejmě možné přenést od původního operátora.

Článek ze dne 13. února 2008 - středa

Další články od GTS Czech s.r.o.

GTS Novera připojí k internetu portál předsednictví České republiky v Radě Evropské unie

Novera lambda pro vysokorychlostní přenos dat

Web GTS Novera bodoval v žebříčku WebTop100

Radim Chudárek ne nový ředitel obchodního úseku pro korporátní zákazníky GTS Novera

Výsledky GTS Novera v prvním pololetí

Petr Možíš se stal obchodním ředitelem společnosti GTS Novera

Nabídka internetu od GTS Novera

Novým technickým ředitelem telekomunikační skupiny GTS CE se stal Ignacio Irurita

GTS Novera poskytne v rámci projektu KIVS hlasové a datové služby 29 subjektům státní správy

GTS Novera od září výrazně zrychlí internetové připojení

GTS Novera zajišťuje hlasové služby a internetové připojení pro město Kladno

Štěpánka Hanušová se stala ředitelkou nákupu skupiny GTS CE

GTS Novera získala certifikát ochrany životního prostředí

Milan Rusnák odchází z pozice generálního ředitele GTS Novera, ve funkci jej nahradí Stuart Evers

První rok provozu metropolitní sítě v Uherském Brodě

GTS Novera snížuje ceny svých služeb kombinujících připojení k internetu a volání

Internet od GTS Novera

Rozšiřování služeb i působnosti

GTS Novera mění Ceník veřejně dostupné telefonní služby

Prodej skupiny GTS Central Europe je ukončen, skupina GTS CE patří konsorciu investičních fondů

GTS Novera získala ocenění Firma kraje

GTS Novera získala Zlatý středník za nejlepší firemní web

Telekomunikační síť na Bílovecku je Komunikačním projektem roku

GTS Novera v roce 2007 má nejlepší hospodářské výsledky v historii společnosti

GTS Novera ruší od dubna všechny datové limity

GTS Novera inovovala svůj web

Ředitelem nové divize projektového řízení společnosti GTS Novera se stal Pavel Brabenec

Peter Broster se stal finančním ředitelem společnosti GTS Novera

Novera modré číslo ze zahraničí

Nová služba Novera komplet

GTS Novera připravila komplexní řešení pro Karlovy Vary

Zákazníci GTS Novera mohou chatovat se svým operátorem

Dvojitá akční nabídka Novera duo expres

Akční nabídka Novera DSL prodloužena do konce ledna