logo

Petr Štajner se stal novým viceprezidentem telekomunikační skupiny GTS CE

Na nově vytvořenou pozici viceprezidenta a ředitele divize velkoobchodu hlasových služeb středoevropské telekomunikační skupiny GTS Central European Holding B.V. (GTS CE) byl jmenován Petr Štajner, dosavadní ředitel divize velkoobchodu a vnějších vztahů společnosti GTS Novera.

Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj a řízení velkoobchodu národních a mezinárodních hlasových služeb v rámci celé telekomunikační skupiny GTS CE. Veškeré aktivity bude Petr Štajner řídit z pražské centrály společnosti GTS Novera, která je součástí skupiny GTS CE.

"Ustanovit jednotné vedení celého velkoobchodu hlasových služeb je součástí strategie GTS CE konsolidovat a sjednotit velkoobchodní operace skupiny," uvedl Adam Sawicki, generální ředitel společnosti GTS CE. "Telekomunikační skupina GTS CE má v současnosti velmi silnou pozici v oblasti velkoobchodu hlasových služeb, a to jak na domácím, tak mezinárodním trhu. Propojení rozvinutých mezinárodních aktivit s lokálními odbornými znalostmi poskytuje skupině velkou konkurenční výhodu nejen v regionu střední a východní Evropy. Abychom co nejvíce využili náš obchodní potenciál, budeme i nadále přizpůsobovat hlasové produkty i cenovou strategii v rámci celé skupiny. Petr Štajner je díky svým dlouholetým zkušenostem v národním i mezinárodním velkoobchodě hlasových služeb zárukou, že posune tuto část našich aktivit na další úroveň."

Petr Štajner (41) absolvoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT Praha se specializací na telekomunikace a University of Technology v nizozemském Delftu. Během své více než osmnáctileté praxe v telekomunikacích pracoval na různých pozicích ve společnostech Eurotel a Český Telecom a od roku 2002 ve firmě Aliatel. Ta se v roce 2005 stala součástí společnosti GTS Novera, která patří do skupiny GTS CE. Ve své nové pozici v rámci skupiny bude mít na starosti rozvoj a správu národních i mezinárodních velkoobchodních hlasových služeb celé skupiny GTS CE.

Další články k tématům - GTS - hlasových - Novera - služeb - Adam Sawicki - Petr Štajner

Článek ze dne 23. července 2009 - čtvrtek

Další články od GTS Czech s.r.o.