logo

Skokan roku: ocenění Oracle pro Aquasoft

Aquasoft byl oceněn společností Oracle Czech v kategorii Skokan roku. Cena je udělována novému obchodnímu partnerovi s nejvyšším nárůstem prodeje produktů Oracle za uplynulý fiskální rok.

Společnost Aquasoft, přední domácí dodavatel rozsáhlých softwarových aplikací pro státní instituce a velké podniky, obdržela ocenění "Skokan roku" u příležitosti partnerského dne české pobočky Oracle. Oracle zde ocenil partnery s největším objemem zakázek a prodejů licencí svých produktů v obchodním roce 2010.

"Oracle vnímáme jako našeho strategického partnera pro řešení náročných projektů," říká Iva Stanovská, ředitelka pro rozvoj a interní služby ze společnosti Aquasoft.

Aquasoft v uplynulých dvou letech implementoval řadu významných projektů, týkajících se především integračních řešení postavených na Oracle technologiích. Jedná se např. o projekt Centrálního úložiště pro Státní ústav pro kontrolu léčiv, který je postaven na aplikačním serveru Oracle a dokáže analyzovat až 100 milionů elektronických receptů ročně.

Další významnou zakázkou bylo vybudování centrálního informačního systému pro Ministerstvo zemědělství. Tento systém slouží ke sledování plánovaných kontrol a jejich výsledků v tzv. křížových kontrolách v oblasti evropských zeměděských dotací. Řešení patří podle počtu souběžně komunikujících služeb jednotlivých připojených systémů k největším celosvětově implementovaným projektům postaveným na Oracle SOA suite.

V současné době Aquasoft implementuje integrační a BI platformu Oracle v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

"Cílem Aquasoftu je poskytovat zákazníkům služby založené na pokrokových technologiích a na nejvyšší úrovni kvality, což je v souladu i s filosofií Oracle. Proto jsme rádi, že i Oracle nás vnímá jako svého významného partnera." dodává Iva Stanovská.

Další články k tématům - ocenění - Iva Stanovská

Článek ze dne 20. září 2010 - pondělí

Další články od Aquasoft s.r.o.