logo

Aquasoft má nového ředitele realizace projektů

Aquasoft, přední firma v oblasti vývoje a dodávek informačních systémů, získala nového ředitele realizace projektů. Stal se jím Dušan Bartoš.

Dušan Bartoš se bude z titulu člena vrcholového vedení podílet na rozhodování o strategických otázkách společnosti. Jako ředitel realizace projektů bude mít na starosti především koordinaci strategického a koncepčního řízení tří realizačních divizí.

Mezi prioritní úkoly bude patřit další rozvoj používaných realizačních metodik, postupů a nástrojů a rozšíření portfolia partnerů, se kterými bude Aquasoft spolupracovat při realizaci projektů.

Profesní znalosti Dušan Bartoš získával v průběhu uplynulých let postupně na pozicích analytika a programátora, konzultanta, projektového manažera a v dalších funkcích středního a vyššího managementu. Před nástupem do Aquasoftu pracoval mj. pro společnosti Perseus & Ekosoft, izraelsko-americkou Wireless Links Inc. nebo nadnárodní EDS.

Do Aquasoftu přešel ze společnosti Skill, kde byl zodpovědný za přípravu a realizaci komplexních projektů pro ozbrojené síly ČR a NATO, ale i ostatní organizace státní správy a komerčního sektoru.

Jedním z úkolů, které manažersky zastřešoval, byl i ojedinělý projekt dodávky výpočetní techniky a služeb pro severoatlantickou alianci v roce 2005 a 2006.

Dušan Bartoš vystudoval ČVUT, fakultu elektrotechnickou se zaměřením na ekonomiku a řízení. Ve volném čase se rád věnuje svým třem dětem a rekreačnímu sportu.

Článek ze dne 12. října 2007 - pátek

Další články od Aquasoft s.r.o.