logo

Nový Business Development Director pro Aquasoft

Aquasoft, přední firma v oblasti vývoje a dodávek informačních systémů, od 1. ledna získává novou posilu. Na pozici Business Development Director nastupuje Michal Kabele.

Michal Kabele bude zodpovědný za rozvoj strategických aktivit v nových oblastech působnosti Aquasoftu, zejména pak v komerčním sektoru v oblasti aplikací Business Intelligence. Součástí náplně jeho práce bude získávání nových významných obchodních příležitostí a navazování partnerství s obchodními a technologickými partnery.

Profesní znalosti v oblasti ICT získával v průběhu posledních dvanácti let. Do Aquasoftu přichází ze společnosti Coda, ve které zodpovídal za obchodní a marketingové aktivity v Čechách a na Slovensku. Předtím působil v obchodních a manažerských pozicích ve společnostech Oracle Czech, Hewlett-Packard ČR a Panasonic Czech.

Michal Kabele studoval Fakultu tělovýchovy a sportu UK Praha, v roce 1990 - 1992 absolvoval studium Business English Administration na Polytechnic of Central London v Londýně, U.K. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu (florbal, cyklistika).

Další články k tématům - Aquasoft - Michal Kabele

Článek ze dne 7. ledna 2009 - středa

Další články od Aquasoft s.r.o.